POLSKI |  ENGLISH |  KANAŁ RSS

2 lutego 2017 (godz. 7.00 – 22.00): Zmiana trasy linii nr 651 w związku z remontem przejazdu kolejowego w Puszczykowie na ul. Dworcowej

31 styczeń 2017 |

Tagi: ,

bus

W związku z remontem przejazdu kolejowego w Puszczykowie na ul. Dworcowej, w czwartek, 2 lutego 2017 roku, od około godz. 7.00 do około 22.00 zmianie ulegnie trasa przejazdu autobusów linii nr 651.

 

Zmiana obowiązywać będzie od kursów: o godzinie 7.15 z pętli Dębiec oraz o godzinie 7.05 z pętli Mosina/Dworzec Kolejowy. W tym czasie autobusy linii nr 651 kursować będą trasą, którą opisujemy poniżej.

 

Linia nr 651:

 

DĘBIEC - … - Puszczykowo, Dworcowa - Puszczykowo, Moniuszki - Puszczykowo, Wspólna - Puszczykowo, 3 Maja – Mosina, Rzeczypospolitej Mosińskiej – Mosina, Mocka - Puszczykowo, Nadwarciańska – PUSZCZYKOWO/ NIWKA SZPITAL - Puszczykowo, Nadwarciańska – Mosina, Mocka – Mosina, Rzeczypospolitej Mosińskiej - … - MOSINA/DWORZEC KOLEJOWY

 

 

Z użytkowania wyłączone będą przystanki:

 

- Puszczykowo/Dworcowa

 

- Puszczykowo/Nadwarciańska.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po przywróceniu ruchu na ul. Dworcowej autobusy linii nr 651 powrócą na swoją stałą trasę.

 

W związku ze znaczącym wydłużeniem trasy przejazdu, na linii nr 651 mogą występować opóźnienia w realizacji kursów, za które serdecznie przepraszamy.