POLSKI |  ENGLISH |  KANAŁ RSS

Linia nr 49 – zmiana trasy z uwagi na przebudowę układu komunikacyjnego w obrębie ulicy Czechosłowackiej od 20 września (sobota)

17 wrzesień 2014 |

Tagi: , ,

bus

Informujemy, że od 20 września (sobota) z uwagi na przebudowę układu komunikacyjnego w obrębie ulicy Czechosłowackiej zmieniona zostanie organizacja ruchu na odcinku od skrzyżowania z ulicą Modrzewiową do skrzyżowania z ulicą Łozową. W związku z tym zmieniona zostanie trasa autobusu linii nr 49.

 

Linia nr 49

 

GÓRCZYN – Zgoda – Ściegiennego – Głogowska – Rakoniewicka – Leszczyńska – Bohaterów Westerplatte – Jesionowa – Opolska – 28 Czerwca 1956 r. – Łozowa – AZALIOWA – Łozowa – Racjonalizatorów – 28 Czerwca 1956 r. – Opolska – Jesionowa –  … - GÓRCZYN

 

Schemat zmienionej trasy linii nr 49

 

Na trasie objazdu autobusów linii nr 49 na ulicy Racjonalizatorów zlokalizowany zostanie dodatkowy przystanek Cedrowa (w rejonie skrzyżowania z ulicą Cedrową).

 

Jednocześnie informujemy, że od 20 września do 5 października mimo zamknięcia dla ruchu ulicy Czechosłowackiej na odcinku od ulicy Modrzewiowej do ulicy Opolskiej - trasy autobusów linii nr 614 i 701 nie ulegną zmianie. Od 6 października autobusy ww. linii nadal kursować będą z Komornik i Lubonia na Górczyn z wjazdem w obu kierunkach na pętlę Dębiec przy ulicy Opolskiej, lecz już trasą objazdową wytyczoną w następujący sposób:

 

KOMORNIKI i LUBOŃ - ... - Opolska - pętla Dębiec - Opolska - Jesionowa - Górecka - Czechosłowacka - Rakoniewicka - ... - GÓRCZYN

 

Powrót: GÓRCZYN - ... - Rakoniewicka - Czechosłowacka - Górecka - Jesionowa - Opolska - pętla Dębiec - Opolska - ... - LUBOŃ i KOMORNIKI

 

Uwaga:

Uprzejmie informujemy, że z przyczyn niezależnych od Zarządu Transportu Miejskiego w Poznaniu termin wprowadzenia zmian na liniach 614 i 701 może ulec zmianie.