POLSKI |  ENGLISH |  KANAŁ RSS

MPK Poznań: 21 maja 2017r. odbędą się Dni Otwarte Funduszy Europejskich w zajezdni na Franowie

19 maj 2017 |

Tagi: ,

info

Wystawa najnowszego taboru, zwiedzanie zakamarków zajezdni i mnóstwo atrakcji dla dzieci czeka na mieszkańców w niedzielę, 21 maja br. W zajezdni Franowo, w godzinach od 12.00 do 16.00 MPK Poznań organizuje Drzwi Otwarte Funduszy Europejskich.

 

Jak informuje MPK Poznań, poznaniacy będą mieli okazję zasiąść za pulpitem autobusów i tramwajów oraz dokładniej przyjrzeć się najnowszym modelom w taborze poznańskiego operatora (zaprezentowany zostanie m.in. Moderus Gamma). Będzie można obejrzeć wozy specjalistyczne, stanowiące codzienne wsparcie w pogotowiu technicznym, wziąć udział w wycieczce po zajezdni i wysłuchać  koncertu Orkiestry Miasta Poznania przy MPK Poznań.

Zachęcamy do odwiedzenia zajezdni Franowo. Chętni mogą skorzystać z uruchamianej przez MPK Poznań bezpłatnej linii dowozowej, która będzie kursować po trasie:

 

GWARNA - Marcinkowskiego - most św. Rocha - Kórnicka - trasa Kórnicka - FRANOWO - trasa Kórnicka - Kórnicka - most św. Rocha - Dowbora-Muśnickiego - Podgórna - Marcinkowskiego – GWARNA

 

 

Źródło: http://www.mpk.poznan.pl/aktualnosci/3292-drzwi-otwarte-funduszy-europejskich