POLSKI |  ENGLISH |  KANAŁ RSS

Od 11 maja remont na Dąbrowskiego. ZTM rozdaje pasażerom ulotki informacyjne

6 maj 2015 |

Tagi: ,

info

Niektórzy pasażerowie brali po kilka ulotek. Jak mówili, chcą je przekazać znajomym, którzy także podróżują autobusami i tramwajami na Ogrody. W środę wczesnym rankiem Zarząd Transportu Publicznego rozpoczął akcję informacyjną dotyczącą zmian w transporcie publicznym, związanych z modernizacją torowiska na ul. Dąbrowskiego (od Botanicznej do Żeromskiego).

 

Na ulotkach przedstawione zostały zmienione trasy tramwajów, autobusów oraz schemat trasy autobusu „za tramwaj”. Dokładnie przedstawiona została również lokalizacja przystanków autobusowych przy pętli Ogrody. Tylko w środę (6 maja) na Ogrodach rozdanych zostało 3 tys. ulotek.

 

Kampania informacyjna będzie prowadzona nie tylko w dniach poprzedzających rozpoczęcie prac (remont torowiska – jak już informowaliśmy - zaczyna się 11 maja), ale także w pierwszych dniach remontu. Przedstawiciele ZTM będą w pobliżu pętli Ogrody, przy rynku Jeżyckim, w pobliżu Mostu Teatralnego oraz w tramwajach. Zależy nam, aby mieszkańcy zostali jak najlepiej poinformowani o utrudnieniach.

 

Szczegółowe informacje dotyczące zmian w organizacji transportu publicznego opisane zostały również na naszej stronie internetowej:

http://www.ztm.poznan.pl/aktualnosci/wszystkie/rozpocz-cie-przebudowy-trasy-tramwajowej-na-ulicy-d-browskiego-od-botanicznej-do-eromskiego-zmiany-w-organizacji-ruchu-i-transportu-zbiorowego/