POLSKI |  ENGLISH |  KANAŁ RSS

Rower + Autobus + Tramwaj + Kolej: korzystaj ze zintegrowanego transportu

16 marzec 2017 |

Tagi: , , ,

info

Zarząd Transportu Miejskiego zachęca do korzystania z rozbudowanego systemu Poznańskiego Roweru Miejskiego, który jest dobrym uzupełnieniem transportu publicznego. Większa liczba stacji PRM stwarza dużo łatwiejszą możliwość przesiadki na autobus lub tramwaj. W ramach marcowej akcji promocyjnej ZTM przygotował drobne gadżety informacyjno-promocyjne.

 

Rowery umożliwiają zdrowe, ekologiczne i tanie przemieszczanie się po mieście. Jeśli przejazd trwa nie dłużej niż 20 minut z systemu korzystamy za darmo. Dla posiadaczy ważnego biletu okresowego na karcie PEKA bezpłatne jest wypożyczenie do 30 minut! Sieć stacji jest coraz większa, co stwarza mnóstwo możliwości przesiadki na autobus i tramwaj na liniach ZTM Poznań lub na kolej.

 

Od 1 marca 2017r. użytkownicy Poznańskiego Roweru Miejskiego mają do dyspozycji rozbudowany system, obejmujący 87 stacji z 913 rowerami oraz jedną stację sponsorską.

 

Prowadząc kampanię informacyjno-promocyjną Poznańskiego Roweru Publicznego zachęcamy do korzystania z różnych środków transportu (czytaj tutaj: http://www.ztm.poznan.pl/aktualnosci/wszystkie/rower-autobus-tramwaj-kolej-zintegrowany-transport-jest-super/ oraz przygotowaliśmy drobne gadżety promocyjno-informacyjne. Są to: mapa wraz z przewodnikiem rowerowym po Poznaniu oraz światełka odblaskowe na łańcuszku zwiększające widoczność i bezpieczeństwo.

 

Gadżety informacyjno-promocyjne będą dostępne (do wyczerpania) w Punktach Obsługi Klienta ZTM w dniach 16-17 marca br., dla osób, które doładują kartę PEKA. Akcja ma na celu promocję różnorodnych aspektów publicznego transportu zbiorowego organizowanego przez Zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu.

REGULAMIN AKCJI PROMOCYJNEJ

ZAŁĄCZNIK DO REGULAMINU AKCJI PROMOCYJNEJ