9 czerwca 2017r. od godz. 22.00 oraz 10 i 11 czerwca odbędą się prace konserwacyjne w systemie PEKA. Mogą wystąpić czasowe utrudnienia w dostępie do niektórych usług

Opublikowano: 07/06/2017
9 czerwca 2017r. od godz. 22.00 oraz 10 i 11 czerwca odbędą się prace konserwacyjne w systemie PEKA. Mogą wystąpić czasowe utrudnienia w dostępie do niektórych usług

W celu podwyższenia standardu funkcjonowania systemu PEKA, w piątek (9 czerwca) o godz. 22.00 rozpoczną się prace konserwacyjne w systemie PEKA. W związku z tym do niedzieli włącznie (11 czerwca) mogą występować chwilowe przerwy w działaniu części sprzedażowej systemu PEKA.

9 czerwca o godz. 22.00 rozpocznie się przerwa serwisowa w działaniu części sprzedażowej systemu PEKA. ZTM Poznań dokłada starań, aby prowadzone prace nie wpłynęły na jakość oferowanych usług. Do niedzieli 11 czerwca (włącznie) mogą jednak wystąpić przerwy w działaniu strony internetowej peka.poznan.pl, a wtedy niemożliwy będzie zakup i przedłużenie biletu okresowego, doładowanie konta tPortmonetki, przesłanie reklamacji przez Internet, czy też skorzystanie z Wirtualnego Monitora.

Mogą również występować chwilowe przerwy w sprzedaży doładowań na kartę PEKA w Punktach Sprzedaży Biletów zarządzanych przez ZTM oraz gminy.

Bez zakłóceń będzie funkcjonowała sieć Punktów Sprzedaży Biletów zarządzana przez Mennicę Polską S.A. Działać będą również biletomaty stacjonarne, w których można kupić bilety jednorazowe, doładować tPortmonetkę, kupić lub przedłużyć bilety okresowe (płacąc kartą lub gotówką).

Przerwa serwisowa nie ma wpływu na działanie czytników kart PEKA w pojazdach. Mogą jednak pojawić się kłopoty z transferem biletów kupionych przez Internet w piątek w późnych godzinach popołudniowych.

Za niedogodności serdecznie przepraszamy.