Dodatkowy Punkt Informacyjny PEKA w Zaniemyślu

Opublikowano: 16/08/2019
Dodatkowy Punkt Informacyjny PEKA w Zaniemyślu

Przypominamy, że w każdą sobotę sierpnia w gminie Kórnik działają Punkty Informacyjne PEKA, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Zapraszamy do wizyty w Punkcie PEKA w tę sobotę – 17 sierpnia. Informujemy, że 25 sierpnia (niedziela) będzie czynny dodatkowy Punkt PEKA w Zaniemyślu.

W związku z integracją transportu publicznego Poznania oraz gmin Kórnik i Zaniemyśl od początku sierpnia działają Punkty Informacyjne PEKA. Mieszkańcy mogą w nich uzyskać wszelkie informacje na temat systemu PEKA, biletów oraz ulg i zwolnień obowiązujących w transporcie publicznym organizowanym przez ZTM oraz złożyć wniosek o wydanie imiennej karty PEKA (na miejscu można także wykonać zdjęcie do karty). Kartę można później odebrać w wybranym Punkcie Obsługi Klienta ZTM.

Punkty PEKA od samego początku cieszą się dużym zainteresowaniem. Średnio przyjmowanych jest 120 wniosków na kartę PEKA, pracownicy ZTM chętnie odpowiadają na pytania związane z systemem sprzedaży biletów i integracją.

Już jutro (w sobotę – 17 sierpnia) Autobus Kórnickiego Przedsiębiorstwa Autobusowego Kombus z przedstawicielami ZTM na pokładzie zaparkuje na płycie kórnickiego rynku (pl. Niepodległości) i będzie czekał na klientów w godzinach 9.00-14.00. Tak będzie także w sobotę – 31 sierpnia.

Ponadto Punkty Informacyjne PEKA zostaną zorganizowane w dniach:

  • 24 sierpnia, w godz. 15.00-18.00 na dożynkach gminnych w Robakowie,
  • 25 sierpnia, w godz. 14.00-18.00 w Zaniemyślu, na placu przy ul. Plażowej 1,
  • 21 września, w godz. 10.00-15.00 na Pikniku Ekologicznym.

Zachęcamy do odwiedzenia Punktów Informacyjnych PEKA!