Akcja informacyjno-promocyjna ZTM: przypominamy o konieczności aktywacji biletu zakupionego w Internecie na www.peka.poznan.pl

Opublikowano: 11/04/2019
Akcja informacyjno-promocyjna ZTM: przypominamy o konieczności aktywacji biletu zakupionego w Internecie na www.peka.poznan.pl

Doładowanie karty PEKA poprzez portal www.peka.poznan.pl to wygodna możliwość zakupu biletu okresowego lub zasilenia tPortmonetki. Od poniedziałku – 15 kwietnia (do wyczerpania zapasów) w ramach akcji informacyjno-promocyjnej będzie można otrzymać w Punktach Obsługi Klienta ZTM (POK) gadżet promocyjny oraz ulotkę przypominającą o konieczności aktywacji doładowania w czytniku PEKA.

Doładowanie karty PEKA w Internecie jest jednym ze sposobów kupna biletu okresowego na sieć lub doładowania tPortmonetki. Możliwość ta została udostępniona dzięki wprowadzeniu systemu Poznańskiej Elektronicznej Karty Aglomeracyjnej (PEKA), który umożliwił stworzenie rozbudowanej sieci sprzedaży biletów transportu publicznego organizowanego przez ZTM Poznań.

ZTM cyklicznie przypomina o konieczności aktywacji biletu zakupionego przez Internet. Od poniedziałku - 15 kwietnia w ramach akcji informacyjno-promocyjnej w Punktach Obsługi Klienta ZTM będzie można otrzymać drobny gadżet promocyjny:

- metalowy długopis z logotypem ZTM i adresem strony internetowej www.ztm.poznan.pl
- smycz z holderem na kartę PEKA
- brelok ZTM Poznań

UWAGA ! Gadżety będą wydawane do wyczerpania zapasów.

Będą także dostępne ulotki przypominające o konieczności wykonania aktywacji biletu kupionego przez Internet.

Zakup biletu przez Internet jest wygodny i prosty. Zakup krok po kroku – zobacz film