Badanie ankietowe - bezpieczeństwo w komunikacji miejskiej

Opublikowano: 20/02/2023
Badanie ankietowe  - bezpieczeństwo w komunikacji miejskiej

Zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu zachęca do udziału w Internetowym badaniu ankietowym dotyczącym bezpieczeństwa w transporcie publicznym.

Celem ankiety jest uzyskanie aktualnych informacji dotyczących poziomu bezpieczeństwa z punktu widzenia pasażerów korzystających z publicznego transportu zbiorowego organizowanego przez ZTM w Poznaniu na liniach tramwajowych i autobusowych, miejskich i podmiejskich.

W ankiecie pytamy między innymi o to, czy korzystanie z komunikacji miejskiej jest bezpieczne oraz jakie czynniki mogłoby poprawić poziom bezpieczeństwa? Ankieta jest anonimowa, a uzyskane informacje będą stanowiły podstawę do podjęcia ewentualnych działań zmierzających do zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa podróżowania.

Zachęcamy do udziału w badaniu, a krótka ankieta Internetowa (jej wypełnienie nie powinno zająć więcej niż kilka minut) jest dostępna pod linkiem:

https://www.webankieta.pl/ankieta/892855/ankieta-dla-pasazerow-dot-bezpieczenstwa-w-pojazdach-komunikacji-miejskiej.html