Ostatnia szansa na wylicytowanie w ramach 31. Finału WOŚP „Złotej" karty PEKA z autografem Prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka

Opublikowano: 06/02/2023
Ostatnia szansa na wylicytowanie w ramach 31. Finału WOŚP „Złotej

Tylko do jutra - do wtorku, 7 lutego - trwają licytacje „Złotych" kart PEKA w ramach zbiórek organizowanych przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. - Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych! - to hasła przewodnie 31 edycji Orkiestry. Jej celem jest zebranie środków na wyposażenie szpitali w urządzenia pozwalające na przyspieszenie diagnostyki zakażeń, co umożliwi lepszą terapię sepsy poprzez szybsze wdrożenie celowanego i skutecznego leczenia antybiotykami.

Zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu po raz kolejny włączył się do akcji i przygotował na aukcję niezwykłe karty PEKA na okaziciela. Było ich dziesięć. Obecnie do wylicytowania pozostały już tylko 3. Wszystkie są w kolorze złotym, kolorowa grafika nawiązuje bezpośrednio do 31. Finału WOŚP. Na awersie widnieje podpis Prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka oraz charakterystyczne serduszko Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To karty kolekcjonerskie, ale osoby, które je wylicytują – jeśli zechcą – po doładowaniu będą mogły z nich korzystać opłacając podróże na liniach organizowanych przez ZTM.

Ostatnie trzy złote kart PEKA można licytować tutaj: https://allegro.pl/uzytkownik/sztab_poznan_pp?string=peka