Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Poznaniu - „złote" karty PEKA wylicytowane

Opublikowano: 11/03/2021
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Poznaniu - „złote

Zakończono formalności związane z aukcjami 10 okolicznościowych złotych kart PEKA na okaziciela z podpisem Prezydenta Miasta Poznania – Jacka Jaśkowiaka. Karty zostały wyprodukowane specjalnie z myślą o 29. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Licytacje prowadziły dwa sztaby WOŚP – sztab przy Politechnice Poznańskiej oraz Sztab Ławica. Karty zostały wylicytowane na łączną kwotę 5128 zł.

Karty są przedmiotami kolekcjonerskimi, ale osoby, które je wylicytowały, po doładowaniu, mogą z nich korzystać do opłacania podróży na liniach ZTM.

Podsumowując komunikacyjne aukcje na rzecz WOŚP należy docenić również wielkie zaangażowanie Pana Mateusza Wawrowskiego - poznańskiego pasjonata transportu publicznego i klocków LEGO. Wśród licytowanych na jego aukcjach przedmiotów znalazła się m. in miniatura czytnika kart PEKA. Kolekcjonerzy i fani profilu „Mateusz buduje” wylicytowali przedmioty na ogólną kwotę 5831,52 złotych.

Wszystkim pasjonatom, którzy wzięli udział w aukcjach związanych z transportem publicznym dziękujemy i gratulujemy osiągniętego wyniku. Wspólnie zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup aparatury medycznej dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.