„Złote” karty PEKA z autografem Prezydenta Jacka Jaśkowiaka będą licytowane podczas 27. Finału WOŚP w Poznaniu

Opublikowano: 10/01/2019
„Złote” karty PEKA z autografem Prezydenta Jacka Jaśkowiaka będą licytowane podczas 27. Finału WOŚP w Poznaniu

Te wyjątkowe karty PEKA na okaziciela nigdy nie trafią do punktów sprzedaży. Zostały wyprodukowane specjalnie z myślą o tegorocznym finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i będzie można je zdobyć tylko w jeden sposób: przystępując do licytacji. Zachęcamy do udziału!

W niedzielę, 13 stycznia 2019 roku, już po raz 27. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Miasto Poznań po raz kolejny zaangażowało się w to przedsięwzięcie.

Podobnie jak rok temu, także na najbliższy finał WOŚP Zarząd Transportu Miejskiego - w ścisłej współpracy z gdańską spółką Argo Card - przygotował na aukcję niezwykłe karty PEKA na okaziciela.

Jest ich pięć. Wszystkie są w kolorze złotym, kolorowa grafika nawiązuje bezpośrednio do 27. Finału WOŚP. Na awersie widnieje herb Miasta Poznania i podpis prezydenta Jacka Jaśkowiaka oraz  charakterystyczne serduszko Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

13 stycznia br. trzy karty zostaną wystawione na aukcje w CK Zamek, dwie pozostałe zostaną przekazane do Sztabu WOŚP Ławica.

Przeczytaj także: Kolekcjoner z Łodzi specjalnie przyjechał do Zamku, aby wziąć udział w licytacji kart PEKA

To karty kolekcjonerskie, ale osoby, które je wylicytują – jeśli zechcą – po doładowaniu będą mogły z nich korzystać opłacając podróże na liniach organizowanych przez ZTM.

Warto przeczytać: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 27

Zachęcamy do udziału w 27. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!