Promocje

Oferty promocyjne obowiązujące w taryfie ZTM Poznań

  • Bilet 24-godzinny na weekend. Jednorazowy bilet czasowy 24-godzinny skasowany od godziny 20.00 w piątek do godziny 24.00 w sobotę obowiązuje do godziny 24.00 w niedzielę.
  • Bilety 24-godzinne „2+3”. Dwa jednocześnie skasowane normalne jednorazowe bilety czasowe 24-godzinne upoważniają do przejazdu dwie osoby dorosłe oraz do trojga dzieci w wieku do 15 lat.
  • Połączenie promocji dla biletów 24-godzinnych. Dwa jednocześnie skasowane bilety normalne 24-godzinne od godziny 20.00 w piątek do godziny 24.00 w sobotę, umożliwiają przejazd dwóch osób dorosłych oraz do trojga dzieci w wieku do 15 lat, do godziny 24.00 w niedzielę.
  • Oferta weekendowa. Posiadacz normalnego, imiennego biletu sieciowego może bezpłatnie przewozić pod swoją opieką do trójki dzieci w wieku do 15 lat w soboty, niedziele i święta na liniach dziennych, w granicach odpowiedniej strefy biletowej.
  • Bonus za opłaty z tPortmonetki na karcie PEKA. Jeśli w ciągu jednego dnia pasażer korzystający z tPortmonetki na karcie PEKA wyda na przejazdy kwotę stanowiącą równowartość ceny biletu jednorazowego czasowego 24-godzinnego dalsze opłaty z tPortmonetki przestają być naliczane, a pasażer do końca tego dnia, podróżuje bez opłat. Uwaga! Należy pamiętać o każdorazowym przykładaniu karty PEKA do czytnika przy wejściu i przed wyjściem z pojazdu.
  • Dzieci za darmo od 1 sierpnia 2019r. To oferta dla uczniów szkół podstawowych  oraz innych typów szkół realizujących podstawę programową kształcenia ogólnego „podstawówek", nie tylko z Poznania, ale również tych mieszkających w innych gminach objętych porozumieniem międzygminnym: Czerwonaku, Dopiewie, Kleszczewie, Komornikach, Kostrzynie, Kórniku, Luboniu, Mosinie, Murowanej Goślinie, Pobiedziskach, Puszczykowie, Rokietnicy, Suchym Lesie, Swarzędzu, Szamotułach, Tarnowie Podgórnym, Dusznikach, Kaźmierzu oraz Zaniemyślu.
  • Honorowanie biletów sieciowych w pociągach Kolei Wielkopolskich i POLREGIO. Posiadacz sieciowego biletu okresowego ZTM ze strefą A może dodatkowo korzystać  z przejazdów pociągami POLREGIO i Kolei Wielkopolskich pomiędzy stacjami posiadającymi w nazwie Poznań oraz Kiekrz.

 Wszystko o systemie PEKA:

logo PEKA3

 

Informacji o promocjach biletowych udzielają także konsultanci infolinii Poznań Kontakt

61 646 33 44 POZnan Kontakt