Zawieszenie linii nocnej nr 201 w nocy z 30 na 31 marca (z poniedziałku na wtorek)

Opublikowano: 26/03/2020
Zawieszenie linii nocnej nr 201 w nocy z 30 na 31 marca (z poniedziałku na wtorek)

W związku z koniecznością wykonania prac w rejonie przystanku Szymanowskiego na trasie Poznańskiego Szybkiego Tramwaju oraz z uwagi na prace remontowe na węźle Kórnicka, w nocy z 30 na 31 marca (z poniedziałku na wtorek) zawieszone zostanie (na tą jedną noc) kursowanie linii tramwajowej nr 201. W jej miejsce zostanie uruchomiona autobusowa linia zastępcza T21.

Autobus T21 będzie kursował co 30 minut na trasie:

Linia nr T21

OS. SOBIESKIEGO – Smoleńska -  Szeligowskiego – Księcia Mieszka I – Pułaskiego – Roosevelta – Święty Marcin – Towarowa – Powstańców Wlkp. – Niepodległości – Królowej Jadwigi -  Krzywoustego – Jantar – Brneńska – Milczańska – Inflancka – Piaśnicka – Chartowo – Żegrze – Hetmańska – Zamenhofa – Krzywoustego – Królowej Jadwigi – Matyi – Towarowa – Składowa – Niepodległości – Święty Marcin – Roosevelta – Pułaskiego – Księcia Mieszka I – Szeligowskiego – Smoleńska – OS. SOBIESKIEGO

Przystanki:

Autobusy zatrzymywać się będą na wszystkich przystankach na trasie oraz dodatkowo na przystankach Lechicka/Poznań-Plaza zlokalizowanych przy trasie PST (równolegle do przystanków tramwajowych o tej samej nazwie). Autobusy jadące w kierunku Chartowa i Żegrza nie będą zatrzymywały się przy rondzie Rataje – po obsłużeniu przystanku Serafitek zatrzymają się dopiero na przystanku Os. Jagiellońskie na ulicy Brneńskiej.