Zmiany w transporcie z uwagi na prace na przejeździe kolejowym na ulicy Biskupińskiej (piątek, 13 października)

Opublikowano: 11/10/2017
Odcinek: Biskupińska
od 13/10/2017 do 13/10/2017
Zmiany w transporcie z uwagi na prace na przejeździe kolejowym na ulicy Biskupińskiej (piątek, 13 października)

Z uwagi na modernizację linii kolejowej z Poznania do Piły, w piątek (13 października) będą prowadzone prace na przejeździe kolejowym na ulicy Biskupińskiej, w który w godzinach od około 7.00 do 19.00 zostanie zamknięty dla ruchu. Zamknięcie wpłynie na zmiany trasy linii nr 46 i 60, na linii nr 95 uruchomione zostaną dodatkowe kursy, kursować będzie specjalna linia nr 160.

Zmiany w komunikacji autobusowej będą następujące:

Linia nr 46

BORANTA – Szarych Szeregów – Kosowska – Zakopiańska – PODOLANY

PODOLANY – Biskupińska – Strzeszyńska – Szarych Szeregów - … - BORANTA

Autobusy nie będą dojeżdżały do przystanków „Instytut MR” i „Strzeszyn”. Jadąc w kierunku Podolan pomijać będą przystanki „Białczańska”, „Synów Pułku” i „Sucholeska”, zatrzymując się na zmienionej trasie na przystankach „Kosowska” i „Morszyńska”.

Linia nr 60

GARBARY - … - Zakopiańska – Kosowska – Strzeszyńska – Biskupińska – PODOLANY

PODOLANY – Zakopiańska – Druskienicka - … - GARBARY

Autobusy nie będą dojeżdżały do przystanków „Instytut MR” i „Strzeszyn”. Jadąc w kierunku Garbar pomijać będą przystanki „Sucholeska” i „Synów Pułku”, zatrzymując się na zmienionej trasie na przystanku „Morszyńska”.

Linia nr 95

W związku z brakiem linii nr 46 i 60 na Strzeszynie, na linii nr 95 wykonywane będą co 30 minut dodatkowe kursy w relacji Ogrody – Strzeszynek.

Linia nr 160

Linia zostanie uruchomiona w celu zapewnienia dowozu i odwozu ze szkoły na ul. Safony na trasie:

PODOLANY – Zakopiańska – Szczawnicka – Lutycka – Podolańska – Golęcińska – Literacka (z wjazdem na pętlę Literacka) – Wergiliusza – SAFONY

SAFONY – Wergiliusza – Literacka (z wjazdem na pętlę Literacka) – Golęcińska –Podolańska – Lutycka – Szczawnicka – Zakopiańska – Kosowska – Strzeszyńska –Biskupińska – PODOLANY

W czasie prac nieczynne będą pętla „Strzeszyn” i przystanek „Instytut MR”.