Linie nr 146, 167, 214, 224, 911 – zmiana tras przejazdu w kierunku północnym od 2 marca (poniedziałek)
Od poniedziałku (2 marca) na ulicy Naramowickiej (pomiędzy ulicami Rubież a Zofii Hilczer-Kurnatowskiej) zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy w stronę centrum Poznania. Kursując na północ, w kierunku odpowiednio końcówek Boranta, Radojewo i Biedrusko Park autobusy linii nr 146, 167, 214, 224 oraz 911 pojadą zmienionymi trasami. Nieczynny będzie przystanek autobusowy Rubież (w kierunku północnym).
Zmiany tras od poniedziałku 2 marca
Linia nr 146 – po obsłużeniu przystanku Naramowice autobusy pojadą ulicami: Sarmacką, Naramowicką, Łużycką, Al. Praw Kobiet, Zofii Hilczer-Kurnatowskiej i dalej po stałej trasie do końcówki Boranta.
Linie nr 167, 214 – po obsłużeniu przystanku Naramowice autobusy pojadą ulicami: Al. Praw Kobiet, Zofii Hilczer- Kurnatowskiej i dalej po stałej trasie do Radojewa.
Linia nr 224 – po obsłużeniu przystanku Naramowice autobusy pojadą ulicami: Al. Praw Kobiet, Zofii Hilczer- Kurnatowskiej i dalej po stałej trasie do Boranta.
Linia nr 911 – po obsłużeniu przystanku Naramowice autobusy pojadą ulicami: Al. Praw Kobiet, Zofii Hilczer- Kurnatowskiej i dalej po stałej trasie do końcówki Biedrusko Park.
Autobusy linii nr 146, 167, 214, 224 i 911 zatrzymywać się będą na przystanku Jasna Rola na ul. Hilczer Kurnatowskiej, a pomijać będą przystanki Sielawy i Rubież. W kierunku południowym trasy autobusów nie zmienią się.
Za utrudnienia przepraszamy.

