Linie nr 151 – tymczasowa zmiana trasy autobusów linii nr 151 od czwartku (26 marca)
Od 26 (czwartek) do 31 marca (wtorek) włącznie, autobusy linii nr 151 jadące z Naramowic Wschodnich do Os. Sobieskiego pojadą tymczasowo zmienioną trasą.
Od przystanku Dworska trasa linii nr 151 będzie prowadzić ulicą Dworską, przez Rondo Karłowskiej-Kamzowej, ulicą Lechicką (łącznikiem do ul. Naramowickiej) i ulicą Naramowicką do przystanku Naramowice.
Autobusy nie będą pomijać żadnego przystanku na trasie.
