ABC pasażera

Autobusem? Tramwajem? Tutaj znajdziesz podstawowe informacje dotyczące transportu publicznego organizowanego przez ZTM w Poznaniu!

Każdy może szybko i łatwo znaleźć interesujące go połączenie, sprawdzić rozkład jazdy, dowiedzieć się kiedy w czasie rzeczywistym z interesującego nas przystanku odjedzie tramwaj lub autobus danej linii:

- odnośnik "Rozkład jazdy" umożliwia wyświetlenie przystankowych tabliczek rozkładów jazdy dla wybranej linii. Istnieje możliwość wyszukiwania według linii lub nazwy przystanku.

- odnośnik "Wirtualny Monitor" pozwala na uzyskanie informacji o odjazdach autobusów i tramwajów z wybranego przystanku w czasie rzeczywistym. 

Warto wiedzieć, że od wiosny do jesieni można w Poznaniu wybrać się w podróż na liniach turystycznych: autobusowych i tramwajowych. Zachęcamy do zwiedzania miasta historycznym taborem.

Informacje o transporcie publicznym  organizowanym przez ZTM w Poznaniu można uzyskać pod numerem telefonu61 646 33 44 POZnan Kontakt

 

Operator, MPK Poznań, uruchomił aplikację myMPK, która służy informowaniu pasażerów o zmianach w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej