156 ofert w licytacji rowerów miejskich

Opublikowano: 22/03/2023
156 ofert w licytacji rowerów miejskich

Wszystkim osobom i firmom, które wzięły udział w licytacji 256 rowerów miejskich bardzo dziękujemy za zainteresowanie. Dzięki Państwa zaangażowaniu rowery służące dotychczas użytkownikom PRM otrzymają „drugie życie”. Obecnie trwa analiza złożonych ofert, w momencie jej zakończenia informacja o rozstrzygnięciach znajdzie się na stronie ZTM.

Licytacja miejskich rowerów cieszyła się sporym zainteresowaniem i złożono łącznie aż 156 formularzy ofertowych. Przeważały oferty na rowery indywidualne, ale pojawiły się również dotyczące tylko pakietów. Obecnie trwa analiza i weryfikacja wszystkich złożonych ofert.

Przypomnijmy, że rowery można było licytować w czterech pakietach po 50 sztuk (w cenie wywoławczej  2767,50 zł za 1 pakiet) lub pojedynczo - 56 sztuk (w cenie 61,50 zł za sztukę). Każdy licytujący mógł złożyć ofertę na jeden, dwa lub więcej rowerów i jednocześnie na pakiet. Decyduje najwyższa złożona oferta za dany pakiet czy rower.

Obecnie trwa analiza i weryfikacja złożonych ofert. Każdy zwycięzca bezpośrednio otrzyma informację na podany przez siebie adres e-mail, zbiorczy komunikat zostanie także umieszczony na stronie ZTM w zakładce konkursy https://www.ztm.poznan.pl/pl/o-ztm/konkursy/sprzedaz-rowerow-z-systemu-poznanskiego-roweru-miejskiego-stanowiacych-wlasnosc-zarzadu-transportu-miejskiego-w-poznaniunowy-przetarg