Przystanek Przygoda! Gra miejska z okazji Europejskiego Tygodnia Mobilności

Opublikowano: 01/09/2023
Przystanek Przygoda! Gra miejska z okazji Europejskiego Tygodnia Mobilności

W Poznaniu pojawił się Zły Przeciwnik, który sabotuje transport publiczny i zatruwa życie mieszkańcom. Na szczęście do miasta przybyli superbohaterowie tacy jak: Kapitan Wagon, EkoMan, PEKA Woman, Pędzibus czy SuperTransfer. Oni pomogą pokonać Złego, ale potrzebują naszej pomocy. Dlatego zachęcamy do zebrania ekipy i wzięcia udziału w grze miejskiej Przystanek Przygoda. Gra odbędzie się w sobotę – 16 września, w godz. 11:00-16:00.

Dużymi krokami zbliża się kolejny Europejski Tydzień Mobilności (16-22 września). Jedną z atrakcji będzie gra miejska – Przystanek Przygoda. Na uczestników czeka nie tylko świetna zabawa, łamanie kodów i interesujące wyzwania, ale także duża dawka wiedzy na temat Poznania i historii związanej z transportem publicznym.

Będzie się można dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy i otrzymać dużo przydatnych informacji związanych z komunikacją miejską. Podpowiemy jak przemieszczać się w sposób przyjazny dla środowiska, oszczędzając energię. Zachęcimy do korzystania z promocyjnych ofert w taryfie biletowej i promocji biletowych – tak aby oszczędzać pieniądze. Będzie można także wygrać cenne nagrody.

Wspólnie z superbohaterami każdy zyska szansę na pokonanie Złego Przeciwnika.

Zgłoszenia poprzez specjalną stronę Internetową: https://graprzystanekprzygoda.pl/ są już zamknięte, zapisać się można jeszcze w dniu gry - w punkcie startowym na pl. Wolności w Poznaniu.