Ograniczenia w obsłudze klienta ZTM z uwagi na profilaktykę przeciw zarażeniom koronawirusem

Opublikowano: 12/03/2020
Ograniczenia w obsłudze klienta ZTM z uwagi na profilaktykę przeciw zarażeniom koronawirusem

Informujemy, że w obsłudze klienta ZTM zostały wprowadzone zmiany mające profilaktycznie przeciwdziałać rozpowszechnianiu się zarażeniom koronawirusem. Nieczynny do odwołania jest Punkt Obsługi Klienta ZTM w Poznaniu w CH Kupiec Poznański (pl. Wiosny Ludów) oraz POK w Tarnowie Podgórnym w siedzibie TPBUS (ul. Rokietnicka 23)

Od 11 marca (do odwołania):

- zawieszona została sprzedaż biletów przez kierowców na liniach ZTM,

- skrócone zostały godziny funkcjonowania Punktów Obsługi Klienta i Biur Obsługi Klienta ZTM. Od 11 marca są one otwarte w godzinach od 10.00 do 17.00;

- zawieszona została możliwość wykonywania zdjęć do karty PEKA w Punktach Obsługi Klienta;

Od 12 marca (do odwołania):

- zawieszone zostało umawianie Klientów na spotkania w ramach dyżuru dyrektora ZTM w Poznaniu;

- zamknięty został Punkt Obsługi Klienta ZTM znajdujący się w budynku CH Kupiec Poznański przy placu Wiosny Ludów (wejście od ulicy Strzeleckiej). Zamknięcie jest podyktowane absencją i ograniczeniami w rotacji obsługi w związku z profilaktyką mającą przeciwdziałać rozpowszechnianiu się zarażeniom koronawirusem. Klientów mających do odbioru karty PEKA w POK przy placu Wiosny Ludów prosimy o ich odbiór w POK pod rondem Kaponiera.

Od 13 marca (do odwołania):

- zamknięty został Punkt Obsługi Klienta ZTM w Tarnowie Podgórnym w siedzibie TPBUS na ul. Rokietnickiej 23. Zamknięcie jest podyktowane absencją i ograniczeniami w rotacji obsługi w związku z profilaktyką mającą przeciwdziałać rozpowszechnianiu się zarażeniom koronawirusem.

Jednocześnie zachęcamy do korzystania ze zdalnych form zakupu biletów i doładowywania karty PEKA – w tym przede wszystkim poprzez portal www.peka.poznan.pl lub korzystanie z automatów biletowych.

Czytaj więcej o zmianach w rozkładach jazdy

Więcej o działaniach profilaktycznych Miasta Poznania na oficjalnej stronie Poznania: www.poznan.pl/koronawirus