Aktualizacja: Linia nr 832 - zmiany w funkcjonowaniu od 6 września

Opublikowano: 27/08/2021
Aktualizacja: Linia nr 832 - zmiany w funkcjonowaniu od 6 września

Aktualizacja: Informujemy, że z przyczyn niezależnych od ZTM zmianie ulega termin zamknięcia przejazdu kolejowego na ul. Obornickiej w Rokietnicy, prace zamiast od 30.08 będą realizowane o tydzień później tj. od 06.09. Przywrócenie ruchu na ul. Pawłowickiej nie ulega zmianie.

Od poniedziałku (30 sierpnia) do 12 września (niedziela) nastąpi zamknięcie dla ruchu przejazdu kolejowego na ulicy Obornickiej w Rokietnicy. W związku z tym pomiędzy Rokietnicą a Bytkowem autobusy linii nr 832 kursować będą trasą objazdową ulicami: Pawłowicką, Golęcińską i Pocztową.

Linia nr 832

OS. SOBIESKIEGO –  … –  Bytkowo, Obornicka – Bytkowo, Pawłowicka – droga serwisowa wzdłuż trasy S11 – Rokietnica, Golęcińska – Rokietnica, Pocztowa – Rokietnica, Szamotulska – … – PRZYBRODA/PĘTLA

Autobusy zatrzymywać się będą na przystankach: Rokietnica/PKM (przystanek tymczasowy na ulicy Szamotulskiej), Rokietnica/Rolna i Rokietnica/Golęcińska.

Wyłączone z użytkowania będą przystanki na ulicy Obornickiej: Rokietnica/Spokojna, Rokietnica/Topolowa i Rokietnica/Porzeczkowa.

Przystanek Bytkowo/Pawłowicka w kierunku Rokietnicy zostanie przesunięty na ulicę Pawłowicką. Na ulicy Pawłowickiej utworzony zostanie tymczasowy przystanek Bytkowo/Agrestowa.

Rokietnica 832

Za utrudnienia przepraszamy.

Uwaga! Podane terminy mogą ulec zmianie z przyczyn niezależnych od Zarządu Transportu Miejskiego w Poznaniu.