Linie nr 173 – zmiana trasy w sobotę 16 września

Opublikowano: 15/09/2023
Linie nr 173 – zmiana trasy w sobotę 16 września

W związku z awarią kanału deszczowego i zapadnięciem się fragmentu jezdni na ulicy Gnieźnieńskiej (przy skrzyżowaniu z ul. Główną) w sobotę (od kursu o godz. 7:50 z ronda Śródka), autobusy linii nr 173 kursować będą zmienioną trasą.

Linia nr 173: zmiana trasy w sobotę, 16 września – wytłuszczonym drukiem zmieniony fragment przejazdu

RONDO ŚRÓDKA– Podwale – Zawady – Główna – Gdyńska – Bałtycka – Gnieźnieńska – BOGUCIN/PĘTLA – Gnieźnieńska – Bałtycka – Janikowska – JANIKOWO

Trasa na wybranych kursach do pętli JANIKOWO/OGRODNICZA

RONDO ŚRÓDKA– Podwale – Zawady – Główna – Gdyńska – Bałtycka – Gnieźnieńska – BOGUCIN/PĘTLA – Gnieźnieńska – Bałtycka – Janikowska –– Asfaltowa – JANIKOWO/OGRODNICZA

Na skrzyżowaniu ulic Gdyńskiej i Gnieźnieńskiej autobusy zatrzymywać się będą na przystanku Główna na ul. Gdyńskiej. Autobusy jadące w kierunku Janikowa nie będą zatrzymywać się przy skrzyżowaniu ulic Gdyńskiej i Bałtyckiej, a kolejnym przystankiem będzie Bogucin Bałtycka. W kierunku ronda Śródka trasa pozostanie bez zmian.

Przystanki: Główna, Urwista, Gnieźnieńska, Gnieźnieńska Cmentarz oraz Gnieźnieńska I – wszystkie w kierunku Bogucina – będą pomijane przez autobusy i tymczasowo wyłączone z użytkowania.

Za utrudnienia przepraszamy.